sk   en     de    pl    ru 

KONTAKT 0850 150 151 | 905 934 579

ároky na hotové drevníky: ako sušiť a skladovať?

16.8.2017
 
Kúpili ste si dreváreň a radi by ste vedeli, ako vôbec správne sušiť drevo? Na prvý pohľad sa to možno nezdá, ale aj sušenie dreva má svoje presne dané pravidlá. Pretože vlhkosť je u dreva alfou a omegou, jednou z vôbec najdôležitejších vlastností dreva. Práve na nej závisí, či a ako je možné drevo spracovať. Platí to samozrejme aj o palivovom dreve.
 

Číst dál...

Nemáte kam dať drevo? Kúpte si drevník

8.8.2017
 
Zima sa vás opýta, čo ste robili v lete. Ak máte kachle na drevo, už v lete nastáva najvyšší čas venovať sa príprave dreva na zimu. Ak prešvihnete správnom čase, pokojne sa vám môže stať, že už nebude čo uskladňovať. Záujem o drevo je totiž samozrejme veľký a dreva len obmedzené množstvo, preto rozhodne Nezaspite. Na úvod si hlavne pripravte drevník.

Číst dál...

Ako má vyzerať správna konštrukcia drevárne?

2.8.2017
 
Kto nechce mať mokré a zhnité drevo, ale krásne presušené drevo vhodné rovno do kachlí, mal by venovať dostatočnú pozornosť jeho sušenie. Veľmi dôležité je mať kvalitný dřevník schopný zabezpečiť primerané podmienky sušenia. Inak sušenie stráca zmysel, pretože drevo je ohrozené a náklady na kúrenie tým pádom budú stúpať.
 

Číst dál...

Ako skladovať drevo?

25.7.2017
 
Aj keď je o skladovaní dreva naozaj veľa informácií, mnohí ľudia si s ním napriek tomu moc nevedia rady. Váhajú, ako správne drevo skladovať. Pritom jadro správneho kúrenie tkvie práve v dobrom skladovania. Keď viete drevo skladovať a máte na to dobré podmienky, ktoré zahŕňajú napríklad aj dobrý drevník.
 

Číst dál...

Pri skladovaní přesušeného dreva hrozí nebezpečenstvo samovznietenia

19.7.2017
 
Aj v dnešnej dobe stále platí, že drevo je veľmi lacným materiálom na kúrenie. Musíte ale vždy brať do úvahy, že drevo ako materiál priebežne pracuje v závislosti od podmienok, v ktorých je skladované. Čo sa s ním deje? Napučí a zosychá, mení tvar a rozmer. Zmeny sú závislé aj na tom, v akých Dřevnice je skladované.
 

Číst dál...

Ako dobrý drevník podporuje sušenie dreva?

 
13.7.2017
 
Keď budete posudzovať drevo na kúrenie, musíte si uvedomiť, čo obsahuje. Je to horľavina a balast. Kým horľavinu, teda uhlík a vodík v dreve samozrejme chceme, pretože čím viac horľaviny, tým kvalitnejšie drevo, bez balastu sa celkom dobre zaobídeme. Ako je to s vlhkosťou a výhrevnosťou dreva? Na dosiahnutie dobrej výhrevnosti pomôže aj kvalitný drevník.
 

Číst dál...

Aké druhy dreva sú najlepšie pre vykurovanie?

 
29.6.2017
 
Chcete začať kúriť drevom, ale nie ste si istí, aké dreviny si zabezpečiť, aby ste vykurovali čo najvýhodnejšie? Náš krátky prehľad vám pomôže sa zorientovať a rozhodnúť sa.
 

Číst dál...

Kôlňa na dreva nemusí byť finančne nákladnou stavbou

 
22.6.2017
 
Sušenie palivového dreva je tak trochu veda. Pokiaľ chcete mať naozaj kvalitné drevo na kúrenie, základom je správne sušenie. Nezaobídete sa bez dobrého drevárne, ktorý zachováva optimálne podmienky na sušenie dreva. Preto rozhodne nepodceňujte výber kvalitného drevárne. Aké parametre by mal spĺňať?
 

Číst dál...

Nepotrebujete veľký drevník, stačí aj menší stojan na drevo

21.6.2017
 
Potrebujete niekam uskladniť drevo a nechcete voliť veľké nákladné prístrešky, kôlne či drevníky potrebné preto, že pracujete s menším množstvom dreva a neoplatí sa vám zhotovovať veľký kôlňa? Aj v takom prípade sa našťastie nájde vhodné riešenie, napríklad stojany na drevo.

Číst dál...

Potrebujete presúvať drevo? Kúpte si transportný vozík

 
20.6.2017
 
Manipulácia s palivovým drevom je pomerne náročnú disciplínou. Vyžaduje silné ruky, minimálne slušnú fyzickú kondíciu. Bez preháňania ide o tak trochu kulturistickú disciplínu, pretože nosiť veľké kláty dreva z kôlne či drevárne domov v rukách je dosť náročný tréning, ktorý nezvládne každý. Preto je dôležité zaobstarať si pomôcky, ktoré vám prácu uľahčia.
 

Číst dál...

Správnym skladovaním dreva v drevárni ušetríte náklady na kúrenie

19.6.2017
 
Niekedy sa stáva, že potrebujete skladovať drevo a nie je ho príliš veľké množstvo. Napríklad máte veľký sklad dreva, z ktorého priebežne odoberáte menšie množstvo a presúvate do drevárne, ktorý funguje ako pohotovostná zásoba dreva pre váš dom alebo chalupu. Z toho vyplýva, že dřevník nemusí byť nijako objemný.
 

Číst dál...

V našom drevárne schnú polienka až dvakrát rýchlejšie

 
16.6.2017
 
Drevníky môžu mať mnoho podôb. Nemusí ísť práve o drevenú "striešku" či kôlňu, akú poznáte od svojich rodičov či starých rodičov z dediny, alebo akú máte na chate či chalupe.Drevníky Moderný drevník môže vyzerať aj úplne inak a pritom bude bez problémov spĺňať všetky potrebné parametre.
 

Číst dál...

Ako drevník pre väčšie množstvo otopu poslúži aj plechová garáž

15.6.2017
 
Chcete sa zrazu zásobiť drevom na celú zimu a vaše súčasné drevníky na to nestačí? Alebo napríklad potrebujete zabezpečiť zásobovanie firmy drevom a existujúce priestory a sklady dreva vám k tomu nestačí? Našťastie nie je problém poradiť si s väčším množstvom dreva na uskladnenie.

Číst dál...

Drevníky pre vás: Ochranu pred nepriazňou počasia si zaslúži aj paliv

 
14.6.2017
 
U vášho rodinného domu je veľa vecí, ktoré si žiadajú svoju ochranu pred nepriazňou počasia. V prvom rade je to samozrejme váš automobil, ktorý by rozhodne nemal trpieť na daždi, slnečných lúčoch a vetra. Ďalej treba záhradná technika, ktorá si rovnako hovorí o úkryt. Avšak to nie je zďaleka všetko. Aj palivové drevo musíte dobre uschovať.
 

Číst dál...

Zabudnite na drevník po dedkovi, kúpte si nový bezúdržbový

 
13.6.2017
 
Urobte raz navždy koniec nevzhľadným prístreškom na drevo, ktoré pamätajú ešte vášho dedka. Možno ste na chate alebo chalupe zdedili aj nie príliš vydarený doma robený dreváreň, ktorý je akousi improvizáciou. Nevyhovuje už vašim súčasným požiadavkám, ale vám je tak nejako ľúto ho vyhodiť. Nebuďte ale sentimentálna. Nastáva čas kúpiť hotovú dreváreň.

Číst dál...

Hliníkové pergoly využívajú prednosťí ľahkého kovu

 
12.6.2017
 
Striebristo biely kov, veľmi ľahký a tiež lesklý, taký je hliník. Z tohto kovu sa zhotovuje široká paleta výrobkov vrátane hliníkových pergol. Aké vlastnosti hliník prepožičiava svojim výrobkom? Je ich celá škála. Zhruba 8% svetovej produkcie hliníka spadá do oblasti stavebníctva - teda aj na spomínané pergoly.
 

Číst dál...

Vyberte si, ktorý spôsob vykurovania pre vás bude ideálny

22.5.2017
 
Vykurovanie domov a domácností je téma veľmi často pertraktované a tiež pomerne komplikované - vhodnosť a výhodnosť spôsobu vykurovania je totiž závislá na nespočetných faktorov a polemiky o tejto záležitosti preto zrejme nikdy neprinesú jednoznačný výsledok.
 

Číst dál...

Pravidla pro topení dřevem

19.5.2017
 
Kúrenie drevom môže byť výhodné, ale vyžaduje dodržiavanie niekoľkých základných pravidiel, z ktorých mnohé sú stále často porušované. V dôsledku toho dochádza k zbytočným rizikám a vznikom požiarov alebo pri najmenšom sa kúrenie drevom predražuje a zaťažuje životné prostredie oveľa viac, než by muselo.
 

Číst dál...

Ako vyčistiť dvierka krbových kachieľ či krbovej vložky?

18.5.2017
 
Či už vykurujete drevom celý dom, alebo si drevom iba prikurujeme počas hlavnej sezóny, mali by vaše krbové kachle šliapať na sto percent. V opačnom prípade totiž dochádza k finančným stratám, znižuje sa životnosť vykurovacieho zariadenia a viac trpia tiež životné prostredie.
 

Číst dál...

Zásady a bezpečnosť pri kúrenie drevom

 
17.5.2017
 
Kúrenie drevom síce môže byť výhodné, ale zároveň sú s ním spojené väčšie starosti a tiež viac práce ako v prípade kúrenia napríklad plynom, elektrinou a podobne. Pri kúrenie drevom je nutné používať správne kurivo, mať kvalitné vykurovacie zariadenia a tiež zaistiť bezpečnosť pri vykurovaní.
 

Číst dál...

Skladovanie dreva v interiéri vs. vo drevárne

 
16.5.2017
 
Ak chcete vykurovať dom iba drevom, budete potrebovať pomerne rozsiahle skladovacie priestory. Drevo na kúrenie pritom nemôžete skladovať len tak ledaskde, je potreba, aby preschol na cca 20% vlhkosti a k ​​tomu je potrebné mu zabezpečiť optimálne podmienky.
 

Číst dál...

Kedy a kde je výhodné vykurovať drevom?

 
12.5.2017
 
Kúrenie drevom patrí aj dnes k najvyužívanejším spôsobom vykurovania a rozhodne nie je na ústupe, ba skôr na opak sa zdá, že ho stretla istá renesancie. Kúrenie drevom môže byť za istých okolností výhodné, ale inokedy sa zas oplatí iná metóda. Ako sa teda rozhodnúť?
 

Číst dál...

Ako zvoliť spôsob vykurovania rodinného domu?

11.5.2017
 
Premýšľate, aký spôsob vykurovania by bol ideálny pre váš dom? Možností je samozrejme celá rada a voľba nie je ľahká, zohľadniť treba veľa faktorov a každý spôsob má svoje výhody aj nevýhody.
 

Číst dál...

Najdôležitejšie fakty týkajúce sa kúrenie drevom

10.5.2017
 
Kúrenie drevom je jednou z vyhľadávaných alternatív najmä na vidieku, v rodinných domoch, chatách, chalupách a podobne. Čo je nutné vedieť, ako začnete na vykurovanie drevo používať?

Číst dál...

Výhody a nevýhody vykurovanie drevom

 9.5.2017
 
Kúrenie drevom patrí k najvyhľadávanejším najmä v rodinných domoch na vidieku, v chatách, chalupách a podobne. Vykurovania alebo prikurovanie touto surovinou má rad výhod, ale samozrejme tiež početné nevýhody.

Číst dál...

Ako vybrať dobrú sekeru na štiepanie?

5.5.2017
 
Rozhodli ste sa, že budete kúriť drevom? Potom potrebujete kvalitné a efektívne kachle alebo kotol, dostatočne veľký a dobre vetraný drevník alebo prístrešok na drevo a taky odhodlanie trochu sa nadřít a pri vykurovaní sa zahriať hneď niekoľkokrát.
 

Číst dál...

Jak vyřešit přístřešek na dřevo?

4.5.2017
 
Premýšľate, akým spôsobom vyriešiť priestory na skladovanie dreva na kúrenie? Možností je veľa, je však potrebné pamätať na to, že prístrešok na drevo či dřevník musí spĺňať niektoré nezabudnuteľné podmienky.

Číst dál...

Aký je rozdiel medzi krbom a krbovými kachľami a ktorú variantu zvoliť?

 
3.5.2017
 
Rozdiel medzi krbom a krbovými kachľami je jasný a na prvý pohľad viditeľný. Kým krb poskytuje otvorený výhľad na šľahajúce plamene, v prípade krbových kachlí je oheň "uväznený" za sklenenými dverami. Pri rozhodovaní, ktorý variant zvoliť, však musíme vziať do úvahy viac faktorov ako len pekný výhľad.

Číst dál...

Kovové drevníky môžu vyriešiť problém s uskladnením kuriva

 
2.5.2017
 
Prikurovanie alebo vykurovanie drevom je cenovo výhodné a šetrné aj k životnému prostrediu - jednou z nevýhod využívania tohto paliva je však náročnosť na skladovacie priestory.
 

Číst dál...

Akým drevom vykurovať?

28.4.2017
 
Ak ste sa rozhodli vykurovať drevom, budete potrebovať dve základné veci - a to samozrejme kvalitný kotol či kachle s vysokou efektivitou a vhodné drevo, ktoré do nich priložíme. A aké drevo by to malo byť?

Číst dál...

Štiepaná polená a transportné vozíky aneb uľahčite si kúrenie drevom

 
27.4.2017
 
Kúrenie drevom patrí k najlacnejším spôsobom vykurovania - teda aspoň za predpokladu, že máte kvalitný kotol či kachle a dostatočne presušené palivo. Drevo je nielen ekonomickým, ale aj ekologickým zdrojom tepla. Značnú nevýhodou kúrenie touto surovinou je však prácnosť.

Číst dál...

Kúrenie drevom z ekonomického aj ekologického hľadiska

 
26.4.2017
 
Hoci ceny dreva už roky pozvoľna stúpajú, stále sa jedná o ekonomicky veľmi výhodný spôsob vykurovania, ktorý je využívaný najmä v rodinných domoch, chalupách, chatách a podobne.
 

Číst dál...

Je vhodné skladovať drevo na kúrenie v interiéri domu?

 
25.4.2017
 
Ak kúrite drevom, dosť možno riešite nerudovskou otázku: "Kam s ním?" - teda kam sa zásobou kuriva, aby ste o neho nezakopávali na každom kúsku pozemku. Ak sa vám nechce stavať vonkajšie dřevník alebo naň nemáte miesto, zrejme premýšľate, že by ste na skladovanie využili priestor domu. Toto riešenie je však trochu problematické.

Číst dál...

Aké palivo môžeme používať v krbe alebo krbových kachliach?

 
24.4.2017
 
Kúrenie drevom v kachliach či krbu je na vzostupe, keďže sa - v prípade, že máte kvalitné kachle a používate správne kurivo - jedná o ekonomicky výhodné riešenie, ktoré je navyše pomerne šetrné k životnému prostrediu (drevo je obnoviteľný zdroj a produkuje minimum škodlivín oproti iným tuhým palivám.)

Číst dál...

Kúrenie drevom v otázkach a odpovediach

 
 
21.4.2017
 
Kúrenie drevom sa vracia do módy a má to určite svoje opodstatnenie. Pokiaľ tiež uvažujete, že začnete k kúrenie využívať túto prírodnú surovinu, možno sa vám preháňa hlavou veľa otázok. Pokúsime sa tu stručne odpovedať aspoň tie najzákladnejšie.
 

Číst dál...

Na čo si dať pozor pri nakupovaní palivového dreva?

20.4.2017
 
Rozhodli ste sa kúriť drevom kvôli finančnej výhodnosti a šetrnosti voči životnému prostrediu, ale nemáte vlastné zdroje dreva? Potom budete zrejme odkázaní na predajcu - pri nákupe dreva je však dôležité vedieť, čo skutočne potrebujete a uistiť sa, že kupujete práve to.
 

Číst dál...

Aké sú výhody a nevýhody krbových vložiek proti otvorenému krbu?

19.4.2017
 
Otvorený kozub je nádherný doplnok a vytvára vďaka priamemu pohľadu na oheň nenapodobiteľnú atmosféru. Ak však chcete krbom vykurovať väčší priestor - a to aj počas hlavnej sezóny, stretnete sa s mnohými prekážkami. Tie však môže vyriešiť krbová vložka.
 

Číst dál...

Príčiny znečisťovanie krbu a krbových kachlí a ich čistenie a údržba

18.4.2017
 
Ak chceme kúriť v krbe alebo krbových kachliach úsporne a efektívne, musíme venovať isté úsilie údržbe a starostlivosti o vykurovacie zariadenia. Zanesená kachle či komín spôsobujú pri kúrení finančné straty a usadeniny v komíne môžu byť dokonca príčinou požiaru.
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody rôznych spôsobov vykurovania a kuriva

14.4.2017
 
Lacné vykurovanie je niečo, po čom túži každá domácnosť. Úsporné vykurovanie je zaklínadlo, ktoré v posledných časoch počúvame zo všetkých strán, a snahy o zníženie finančných nákladov práve na tomto mieste bývajú v mnohých rodinách predmetom každodenných úvah a diskusií. Poďme sa teda v skratke pozrieť, aké prednosti a nevýhody majú jednotlivé paliva a spôsoby vykurovania.
 

Číst dál...

Bezpečnosť pri kúrení drevom

 
 
13.4.2017
 
Kúrenie drevom predstavuje ekonomicky zaujímavú variantu, ku ktorej sa vracia čoraz viac ľudí. Tento spôsob vykurovania však tiež vyžaduje istú obozretnosť a dodržiavanie zásad bezpečnosti, ktoré minimalizujú riziko požiaru.

Číst dál...

V akej forme je možné nakupovať drevo na kúrenie?

11.4.2017
 
Rozhodli ste sa, že začnete vykurovať dom drevom? Prečo nie. Jedná sa o ekonomicky i ekologicky výhodné riešenie. Ak však nemáte k dispozícii vlastné zdroje dreva, budete musieť zásoby na kúrenie nakupovať. Je pritom niekoľko možností, v akej forme drevo zaobstarať.
 

Číst dál...

Jak skladovat dřevo na topení?

10.4.2017
 
Kúrenie drevom je hitom súčasnej doby a veľa ľudí sa k tomuto tradičnému spôsobu vracia. Niet divu - je to ekologické aj finančne výhodné. Nevýhodou však môže byť potreba často aj značne rozmerných skladovacích priestorov. Drevo je pritom nutné skladovať vo vhodných podmienkach. Ako ich zabezpečiť?
 

Číst dál...

Chcete začať kúriť drevom? Poradíme vám ako na to

7.4.2017
 
Kúrenie drevom môže mať mnoho výhod. Medzi tie, ktoré bývajú hlavným dôvodom pre voľbu tohto riešenia, patria nízke náklady, čistejší manipulácia a kúrenie (napr. Oproti uhlie), malé množstvo odpadu a ekologickosť.
 

Číst dál...

Ako spracovávať palivové drevo?

6.4.2017
 
Kúrenie drevom môže byť veľmi finančne výhodné, ak dodržíme správne skladovanie dreva a máme k dispozícii dostatočne kvalitná kachle alebo kotol, ktorý je schopný drevo efektívne zužitkovať. Nevýhodou kúrenie drevom však môže byť náročnosť spracovania tohto paliva.
 

Číst dál...

Chcete sušiť a skladovať drevo v optimálnych podmienkach? Vyberte si správny drevník

5.4.2017
 
Skladovanie dreva môže byť niekedy problém, najmä pokiaľ ide o vaše primárne palivo a potrebujete ho veľké množstvo. Problém však môže pomerne jednoducho vyriešiť obstaranie špeciálneho prístrešku na drevo. Variant drevární existuje veľké množstvo. Pozrieme sa teda na základné možnosti.
 

Číst dál...

Ako kúriť drevom ekonomicky a ekologicky, aby sme šetrili životné prostredie aj naše peňaženky?

 
 4.4.2017
 
Vykurujete celý dom predovšetkým drevom? Spotreba pre jeden rodinný dom za sezónu môže byť aj niekoľko desiatok kubíkov. Ak sa však budete riadiť niekoľkými pravidlami efektívneho vykurovania, môžete svoje náklady obmedziť v niektorých prípadoch aj o desiatky percent oproti kúrenie neekonomickému.
 

Číst dál...

Postaviť si vlastnú dreváren nemusí byť nič zložité!

 
3.4.2017
 
Vykurujete drevom celú domácnosť alebo si len tak prikurujeme v krbe, pretože sa radi pozeráte do ohňa a počúvate praskanie polien? Tak ako tak potrebujete drevo vhodne uskladniť, aby dobre sušili a teda neprodukovalo pri spaľovaní zbytočný odpad a neznižovala sa jeho výhrevnosť.
 

Číst dál...

Postaviť si vlastný dřevník nemusí byť nič zložité! Vykurujete drevom celú domácnosť alebo si len tak prikurujeme v krbe, pretože sa radi pozeráte do ohňa a počúvate praskanie polien? Tak ako tak potrebujete drevo vhodne uskladniť, aby dobre sušili a teda

Vykurujete drevom celú domácnosť alebo si len tak prikurujeme v krbe, pretože sa radi pozeráte do ohňa a počúvate praskanie polien? Tak ako tak potrebujete drevo vhodne uskladniť, aby dobre sušili a teda neprodukovalo pri spaľovaní zbytočný odpad a neznižovala sa jeho výhrevnosť.
 

Číst dál...

Rady pre efektívne kúrenie drevom

Kúrenie drevom je síce náročné na prácu a skladovacie priestory, ale pri správnom spôsobe vykurovania môže byť veľmi cenovo výhodné, a navyše má v sebe určite nenahraditeľné čaro. Ako však kúriť, aby sme neprodělávali? Tu je niekoľko rád.

Číst dál...

Rozdelenie skladovacích kontajnerov podľa rôznych hľadísk

 
Vďaka nízkym obstarávacím nákladom, ľahkej manipulovateľnosti, malým priestorovým nárokom a vysokej odolnosti sú mobilné skladové kontajnery jedným z najvýhodnejších a najčastejšie používaných riešenie pre skladovanie a prevážanie materiálov, výrobkov a podobne. Aké typy kontajnerov existujú?
 

Číst dál...

Na čo sa zamerať pri robení krbových kachlí?

 
Pri výbere krbových kachlí musíme samozrejme vychádzať predovšetkým z toho, akým spôsobom ich budeme používať. V nasledujúcich riadkoch vám poradíme, na čo sa pri výbere zamerať predovšetkým.
 

Číst dál...

Kúrenie drevom môže byť jedným z najlacnejších spôsobov vykurovania domu - ak kúrite správne

 
Kúrenie drevom skutočne zďaleka nie je nejakým prežitkom z dávnych čias, ba naopak, v poslednej dobe sa dostáva opäť do kurzu. Z hľadiska dlhodobých investícií sa jedná o spôsob vykurovania domu, ktorý je finančne oveľa výhodnejšie ako kúrenie plynom.
 

Číst dál...

Zemné a výkopové práce: ako na stavebnú jamu

Skôr, než sa začne zasahovať do krajiny, je potreba zoznámiť sa s prírodným prostredím v mieste, kde bude rodinný dom stáť. Môžete si je vykonať svojpomocne alebo sa radšej obrátiť na odborníkov.
 

Číst dál...

Sušte drevo na kúrenie rýchlejšie so špeciálnymi prístrešky

 
Prístrešky na drevo, ktoré umožňujú otop pohodlne skladovať a udržiavať v bezpečí pred vlhkosťou a ďalšími rozmary počasia, sú v dnešnej dobe stále obľúbenejšie. Jednou z možností je plachtová sušiareň na drevo, ktorá je špeciálne prispôsobená tak, aby v nej drevo rýchlejšie a lepšie sušili.
 

Číst dál...

Uskladnite drevo na kúrenie v suchu a bezpečí vďaka lacným prístreškom

 
Nájsť vhodný priestor pre skladovanie palivového dreva môže byť niekedy skutočný oriešok. Niekde je príliš vlhko, inde málo miesta a podobne. Riešením však môže byť obstaranie špeciálneho prístrešku, v ktorom svoje drevo ochránite pred počasím aj pred krádežou.
 

Číst dál...

Plastové a plechové drevníky pre rýchle sušenie a skladovanie dreva

Hľadáte miesto pre drevo? Čo tak zauvažovať o obstaranie špeciálneho prístrešku, kde budete môcť drevo udržať v suchu a v bezpečí aj pred ďalšími nástrahami? Ak vás trochu odrádzajú vysoké obstarávacie náklady, nemusíte sa báť - existujú aj varianty, ktoré vašu peňaženku príliš nezabolí.
 

Číst dál...

Skladujte drevo v bezpečí a suchu vďaka lacným, ale praktickým prístreškom

Máte strach, aby vaše drevo na kúrenie nepodľahlo vlhkosti, nezhnili, nebolo napadnuté machom či plesní alebo sa nestalo obeťou zlodejov? Lacné skladovanie dreva v plechových Dřevnice môže byť výhodným riešením.
 

Číst dál...

Rýchle sušenie palivového dreva so špeciálnymi prístrešky

 
Potrebujete uskladniť a vysušiť väčší objem palivového dreva, ale máte problém nájsť vhodné miesto, kam by nevnikla vlhkosť, ktoré by bolo chránené a zároveň umožňovalo rýchlo presychanie? Suché palivové drevo môžu zabezpečiť špeciálny plachtové sušiarne dreva.

Číst dál...

Skladujte drevo v suchu a bezpečí

Máte problém nájsť vhodné priestory pre skladovanie a sušenie palivového dreva? Výhodným riešením môže byť obstaranie špeciálneho prístrešku na drevo, ktorý vaše problémy vyrieši raz a navždy.

Číst dál...

Sušte svoje drevo na kúrenie až dvakrát rýchlejšie so špeciálnymi prístrešky

Máte hŕbu dreva na kúrenie, ale neviete, kam ho uskladniť, aby k nemu nemohla vlhkosť, hniloba a pleseň a aby nezostalo napospas výkyvom počasia?
 

Číst dál...

Lacná riešenie pre uskladnenie dreva na vykurovanie

Máte problém s uskladnením väčšieho množstva dreva na kúrenie? Potrebujete pre neho nájsť priestor, v ktorom bude chránené pred dažďom, snehom, vlhkom a ďalšími negatívnymi vplyvmi? Existuje hneď niekoľko variantov, ktoré môžu váš problém rýchlo a efektívne využiť a pritom vám neurobia zásadnú dieru do rozpočtu.
 

Číst dál...

Stojany na drevo: aké sú možnosti?

Kúrite doma drevom a premýšľate nad spôsobom, ako kultúrno uskladniť jeho zásoby, aby sa polená len neválela pozdĺž domu? Kovové stojany na drevo predstavujú najlacnejšie a pritom pre menšie objemy dreva dostačujúce variantu.
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

 | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Altánky | Domčeky | Striešky nad dvere | Mobilní domy | Zimné zahrady | Hotove pergoly | Hotove pristrešky | Plechové garaže | Hojdačky


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l